OSTATNI LOKAL W SPRZEDAŻY W ATRAKCYJNEJ CENIE: 7 970 ZŁ NETTO/M2 (105,85 M2)

PROMOCJE
wtorek 23 Paź 2018
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

O Realii

Drukuj PDF

Grupa REALIA powstała w roku 2000, w wyniku połączenia dorobku FCC i Caja Madrid, obecnych w sektorze nieruchomości od lat 80-tych. Wspólne działania na rynku nieruchomości doprowadziły do powstania zespołu profesjonalistów z obu tych firm.

Od początku celem REALIA była sprzedaż, zarządzanie i eksploatacja wszelkiego rodzaju nieruchomości.  Do obszarów jej działalności zalicza się: inwestowanie w nieruchomości komercyjne poprzez zwiększanie powierzchni biurowych i centrów handlowych, będących w posiadaniu spółki oraz ich wynajem; sprzedaż mieszkań i zarządzanie gruntami.

Spółka stawia na rozwój międzynarodowy, podążając w dwóch kierunkach: inwestowanie w nieruchomości we Francji oraz rozwój budownictwa mieszkaniowego na wchodzie Europy. Efektem podjętej strategii było przejęcie w maju 2006r. kontroli nad paryskim SIIC – spółki holdingowej notowanej na francuskiej giełdzie.

REALIA dąży do zrównoważonego rozwoju w oparciu o sektor nieruchomości, polegający na pozyskiwaniu firm, synergii działań, wdrażaniu nowych projektów i zarządzaniu nimi oraz nastawieniu na jakość i budowaniu solidnej marki.

REALIA może się poszczycić solidną strukturą finansową i niezwykle stabilnym akcjonariatem, dzięki czemu z powodzeniem stawia czoła nowym wyzwaniom rynku.

Nieruchomości komercyjne

Obecnie REALIA rozporządza powierzchnią 626 395 metrów kwadratowych, z których 564 831 metrów kwadratowych oddanych zostało do eksploatacji, a 61 564 metrów kwadratowych znajduje się w trakcie budowy.

REALIA eksploatuje budynki biurowe w Hiszpanii i Francji oraz centra handlowe w Hiszpanii. Mowa tu o nieruchomościach zlokalizowanych w punktach strategicznych dużych hiszpańskich i paryskich ośrodków biznesowych. Na dorobek firmy składają się spółki SIIC w Paryżu oraz Braci Revilla.

Wśród budynków biurowych  wyróżniają się Torre REALIA i budynek Los Cubos - perły madryckiej architektury, a także Torre REALIA BCN w Ciudad Condal.

O bogatym doświadczeniu firmy w budowie obiektów handlowych świadczą bardzo reprezentatywne realizacje takie jak: El Jardín de Serrano w Madrycie, Ferial Plaza w Guadalajara oraz La Noria Outlet Shopping w Murcji.

W 2009 roku GRUPA oddała do użytku Torre REALIA BCN w Barcelonie oraz park handlowy Plaza Nueva Leganés, w Madrycie.

 

Działalność deweloperska w zakresie budownictwa mieszkaniowego

Głównym filarem, na którym spółka opiera swoją strategię sprzedaży mieszkań jest dywersyfikacja produktu.

W Hiszpanii REALIA ukierunkowuje swój rozwój na regiony o największym przyroście ludności oraz na budowę mieszkań, przeznaczonych dla rodzin, mieszkań stanowiących główne miejsce zamieszkania ich właścicieli, chociaż w swojej ofercie posiada też mieszkania o wysokim standardzie, pomyślane jako „te drugie”.

 

Zarządzanie gruntami

W tej dziedzinie REALIA posiada głęboką wiedzę i bogate doświadczenie, co pozwala jej zarządzać gruntami znajdującymi się na różnych szerokościach geograficznych, charakteryzującymi się wysokim wskaźnikiem rentowności zarówno w Hiszpanii jak i na wschodzie Europy.

Ostatnie lokale użytkowe

OSTATNIE LOKALE UŻYTKOWE NA SPRZEDAŻ. PRZEJDŹ DO ZAKŁADKI "RZUTY -->lokale usługowe"

Kontakt


Realia Polska Inwestycje
ul. Puławska 228 lok. 22, 
02-670 Warszawa

tel.   22 203 01 60
kom. 668 115 016 
fax    22 203 01 55

Mapa dojazdu

Poproś o informacje