niedziela 26 Maj 2019
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

O Realii

Drukuj PDF

Grupa REALIA posiadająca ponad 30-letnie doświadczenie, ma na celu sprzedaż, zarządzanie i eksploatację wszelkiego rodzaju nieruchomości. Do obszarów jej działalności zalicza się: inwestowanie w nieruchomości komercyjne poprzez rozwój i wynajem powierzchni biurowych i centrów handlowych, będących w posiadaniu spółki oraz sprzedaż mieszkań i zarządzanie gruntami.

Po ostatnich zmianach kapitałowych, REALIA jest w większości własnością FCC i Inversora Carso, dwóch grup o wysokim wskaźniku wypłacalności  oraz prestiżu, dzieki czemu z powodzeniem stawia czoła nowym wyzwaniom rynku.

 

Nieruchomości komercyjne

Obecnie REALIA rozporządza powierzchnią 400 000 metrów kwadratowych na wynajem.  

REALIA eksploatuje budynki biurowe oraz centra handlowe. Mowa tu o nieruchomościach zlokalizowanych w punktach strategicznych dużych hiszpańskich ośrodków biznesowych. Ten ważny portfel aktywów obejmuje spółkę  zależną Hermanos Revilla.

Wśród budynków biurowych  wyróżniają się Torre REALIA, przykład architektury madryckiej, a także Torre REALIA BCN w L’Hospitalet w Barcelonie. Ponadto za pośrednictwem spółki zależnej Hermanos Revilla budynki takie jak Castellana 41, Goya 6 i 8 lub María de Molina 40.

 

O bogatym doświadczeniu firmy w budowie obiektów handlowych świadczą bardzo reprezentatywne realizacje takie jak: Plaza Nueva Madrycie, Ferial Plaza w Guadalajara oraz La Noria Outlet Shopping w Murcji lub As Cancelas w Santiago de Compostela.

 

Działalność deweloperska w zakresie budownictwa mieszkaniowego

Głównym filarem, na którym spółka opiera swoją strategię sprzedaży mieszkań jest dywersyfikacja produktu.

W Hiszpanii REALIA ukierunkowuje swój rozwój na regiony o największym przyroście ludności oraz na budowę mieszkań, przeznaczonych dla rodzin, mieszkań stanowiących główne miejsce zamieszkania ich właścicieli, chociaż w swojej ofercie posiada też mieszkania o wysokim standardzie, pomyślane jako „te drugie”.

 

Kontakt


Realia Polska Inwestycje
ul. Puławska 228 lok. 22, 
02-670 Warszawa

tel.   22 203 01 60
kom. 668 115 016 
fax    22 203 01 55

Mapa dojazdu

Poproś o informacje